Masz pytania? +48 453 691 850
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8.00 - 16.00

Świętokrzyskie Convention Bureau – początek

Odkryj potencjał turystyki biznesowej jak nigdy dotąd. Województwo Świętokrzyskie zaprasza do odkrycia świata, w którym praca i natura harmonijnie się przenikają.
 
Niezależnie od tego, czy jest to urok produktywnych spotkań, konferencji, kongresów, urok dziewiczych krajobrazów, czy obietnica trwałych wspomnień, obiecujemy doświadczenie, które wykracza poza zwyczajność !!!
 
 
Spotkanie partnerów Świętokrzyskie Convention Bureau już za nami. Razem z branżą turystyczną, a przede wszystkim razem z Lokalna Organizacja Turystyki i Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich dyskutujemy nad pierwszymi działaniami. Jest już film, jest bank zdjęć wszystkich partnerów, a dziś został zaprezentowany projekt strony internetowej. Gościliśmy też znakomitą koleżankę z Warszawy Aneta Ksiazek z Poland Convention Bureau POT oraz szefową @Śląskiej Organizacji Turystycznej, Agnieszka Sikorska, które dzieliły się swoimi doświadczeniami w zakresie tworzenia i prowadzenia convention bureau. Nasze biuro dopiero zaczyna, ale już rodzą się świetne pomysły i idee. A Piotr Dwurnik, prezes Lokalna Organizacja Turystyki i Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich oraz GRAND HOTEL Kielce – świetne prowadzenie wraz Katarzyna Batko. Było twórczo i inspirująco!

Zadanie publiczne pn. „Delegacja wbrew regułom – cykl działań mających na celu wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne turystyki MICE w Województwie Świętokrzyskim”
dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0057/2275/UDOT/DT/BP z dnia 9 czerwca 2023 r.
LOT I Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8.00 – 16.00

Obserwuj nas:

Świętokrzyskie Convention Bureau © 2023 | made with by fajne studio kreatywne