Masz pytania? +48 453 691 850
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8.00 - 16.00

MP MICE Tour® – Świętokrzyskie – bilet do Raju

ZAPRASZAMY DO ŚWIĘTOKRZYSKIEGO!

Świętokrzyskie – bilet do Raju
12-14 października 2023

MeetingPlanner.pl, Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau i Świętokrzyskie Convention Bureau zapraszają planistów spotkań do udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym w geograficzne serce Polski!​

Świętokrzyskie to nie tylko malownicze krajobrazy, ale także fascynująca historia geologiczna, która skrywa wiele tajemnic do odkrycia.
MP MICE Tour® Świętokrzyskie – bilet do Raju to niezapomniana podróż blisko natury, gdzie spotkania biznesowe stają się prawdziwą przygodą.

W PROGRAMIE

  • Prezentacja największego centrum konferencyjnego w regionie
  • Regionalny lunch w Tokarni – Muzeum Wsi Kieleckiej
  • Warsztaty w Muzeum Śliwki
  • Szydłów – polskie Carcassonne
  • Zwiedzanie Centrum Geoedukacji i rezerwatu Wietrznia
  • Degustacja w Winnicy z Ponidzia
  • Pokaz tłoczenia oleju rydzowego w Olejarni Zagłoby


 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ  → 

PONADTO:

Historia Geologiczna. Region ten kryje w sobie unikalne skarby geologiczne, w tym góry zbudowane z najstarszych skał w Europie. To idealne miejsce dla osób zainteresowanych nauką o ziemi.

Kulturalne Doznania. Świętokrzyskie obfituje w zabytki i miejsca kulturowe, które można zwiedzać po spotkaniach. Oferta łączy biznes z kulturą, tworząc niezapomniane chwile.

Kulinarna Rozkosz. Zapraszamy do degustacji lokalnych przysmaków i win. Świętokrzyskie to także region kulinarnych doznań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Poprzedni Biznesowe sesje zdjęciowe za nami

Zadanie publiczne pn. „Delegacja wbrew regułom – cykl działań mających na celu wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne turystyki MICE w Województwie Świętokrzyskim”
dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0057/2275/UDOT/DT/BP z dnia 9 czerwca 2023 r.
LOT I Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8.00 – 16.00

Obserwuj nas:

Świętokrzyskie Convention Bureau © 2023 | made with by fajne studio kreatywne