Masz pytania? +48 453 691 850
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8.00 - 16.00

Jak dojechać

Kielce i region świętokrzyski położone są w centralnej Polsce na przecięciu tras z Krakowa do Warszawy oraz z Rzeszowa do Łodzi. Istnieją różne sposoby, aby dostać się w te strony, a najważniejsze z nich to:

SAMOLOTEM

Najbliższym lotniskiem pasażerskim jest Warszawa-Radom, oddalone o około 80 km (1 h) od Kielc.

SAMOCHODEM

Kielce leżą na trasie drogi ekspresowej S7 z Krakowa do Radomia / Warszawy / Gdańska. Miasto posiada także dobre połączenie drogowe z Rzeszowem i Łodzią.

POCIĄGIEM

Dworzec Kolejowy w Kielcach znajduje się w centrum miasta i jest dogodnym miejscem przesiadkowym do różnych części regionu. Miasto posiada połączenie kolejowe m.in. z Krakowem, Warszawą, Olsztynem Lublinem czy Wrocławiem.

AUTOBUSEM

Autobusem można dojechać z takich miast jak Kraków, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin czy Katowice. Na gości czeka odnowiony i wielokrotnie nagradzany w konkursach architektonicznych Dworzec Autobusowy.

Zadanie publiczne pn. „Delegacja wbrew regułom – cykl działań mających na celu wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne turystyki MICE w Województwie Świętokrzyskim”
dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0057/2275/UDOT/DT/BP z dnia 9 czerwca 2023 r.
LOT I Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8.00 – 16.00

Obserwuj nas:

Świętokrzyskie Convention Bureau © 2023 | made with by fajne studio kreatywne