Masz pytania? +48 453 691 850
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8.00 - 16.00

Biznesowe sesje zdjęciowe za nami

Sesje zdjęciowe za nami! W obiektach, należących do Świetokrzyskie Convention Bureau odbyły się profesjonalne sesje zdjęciowe na potrzeby promocji. Gościliśmy w wielu interesujących wnętrzach, a nasi modele wczuwali się w pracę. Zdjęcia wykorzystane zostaną do materiałów promocyjnych, na wydarzeniach targowych i reklamowych.

Nasze Świętokrzyskie Convention Bureau dopiero raczkuje, ale już tworzymy listę obiektów, które przystąpią do tego projektu. A w tych miejscach właśnie teraz odbywają się sesje zdjęciowe, aby pokazać na fotografiach potencjał i możliwości ciekawych przestrzeni eventowych, hoteli, restauracji, winnic, itp. A dziś dosłownie kilka zdjęć z arcyciekawego Dwór na Wichrowym Wzgórzu w Przybysławicach, niedaleko Klimontowa. To tutaj mieszkali aktorzy z ekipy filmowej… nagrodzonej Oskarem „Idy”.

Poprzedni Meetings Week Poland 2023

Zadanie publiczne pn. „Delegacja wbrew regułom – cykl działań mających na celu wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne turystyki MICE w Województwie Świętokrzyskim”
dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0057/2275/UDOT/DT/BP z dnia 9 czerwca 2023 r.
LOT I Hotelarstwa Gór Świętokrzyskich

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8.00 – 16.00

Obserwuj nas:

Świętokrzyskie Convention Bureau © 2023 | made with by fajne studio kreatywne